پيدا و پنهان جهاني :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ، . ، تَنْزِيلٌ مِنَ :"الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ" ، . .

سلام عليکم

الان که آخراي شبه و نزديک ساعت يازده بعد ازظهر يا بيست و سه هست ، و فرصت (الف) ي دست داد که موضوع :"زيارت" رو که در نوشته ي قبلي وعده داده بودم پيگير بشم ، يه مطلبي رو تو رومه ها ديدم که گفتم اين فرصت رو صرف اون کنم بهتره .

مطلب اين بود که گويا :"4+1" باز مي خواد بشه :"5+1" !

خب بله ! بازگردوندن آمريکا سر ميز خوبه ! و ميشه گفت :"گام" مهمي هم هست !

حالا کاريم ندارم به اينکه برگرده چه اتفاقي ميفته که تا حالا نيفته !؟ ولي همينم که برگرده ، اونم برگردونده بشه ! خب کم کاري نيست ! خصوصا اگه بنام جمهوري اسلامي ايران تموم بشه !

يعني نه تنها سه کشور اروپايي ، که بگن با عدم تعهداتشون ! سهيم بودن در اين کار ! بلکه چين و حتي روسيه ، که بگن هيچ مخالفتي با اجراي برجام نداشتن ! هم بگن بي نقش نبودن در اين کار !

کدوم کار !؟ خب برگشتن آمريکا ديگه ! خودشم برگردوندنش ديگه !

خب ! حالا اگه آمريکا بگه ! چي !؟

چي بگه !؟

که اونم نقش داشته ديگه !

پنهان نمونه ! که شايد بگه ! جمهوري اسلامي ايران که هيچ ! سه کشور اروپايم نه ! حتي روسيه و چينم ! بدون اون نتونستن !

خب اين يعني چي !؟ جز :"جهاني" بودنش !

اصلا از کجا معلوم که از اولش برنامشم همين نبوده باشه ! که همه (ب) بهش رسيدن و . (پ) .

--------------------------

زيرنويس :

الف :

از همون روز اولي که از عراق برگشتيم و يه سرماخوردگي مختصري که داشتم ، بهتر بود برم دکتر تا مثلا خوددرماني کنم ، که اين دفعه جواب نداد .

ولي رفتم سرکار و کار به دکتر کشيد و امروز صبح رفتم بيمارستان شهر اسکو ، نه اينکه شهر ما درمانگاهم نداره ! بلکه دفترچم دفترچه ي :"سلامت"ه .

خب بعداز ظهرم که يه خواب حسابي کرده بودم و گفتم از فرصت استفاده کنم .

ب :

يعني بعد "5+1" ، "4+1" و اين :

ج.ا

که در نوشته ي قبلي گفتم يعني :

ج.ا.ا

پ :

مثل بقول مقام معظم رهبري ، رسيدن ، رسيدن جهاني به :

فشار حدّاکثري

در پناه خداي "رحمان رحيم " شب بخير . 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : يعني ,جهاني ,ديگه ,رسيدن ,حالا ,آمريکا ,اسلامي ايران ,جمهوري اسلامي ,الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ,پنهان جهاني ,جمهوري اسلامي ايران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت اینترنتی نی مهندسی افکار زنان-زایمان آتاراکسیا فیلم هایی که من دیدم و براتون نظراتمو میزارم سی سی تی وی Kennon مدرسه پسرانه شهید دانشور فرخشهر سال تحصیلی 1398-1397