داستان ما ، قسمت پاياني ، ب :

بِسْمِ . الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ، ن (الف) وَالْقَلَمِ وَمَا يسْطُرُونَ ، . .

سلام عليکم و تبريک (ب) .

. وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ ، . .

#ياد :

مان مي ماند ! که رومه که مطلبي داشت تحت عنوان :

ترديد نکنيد ، تنگه ي هرمز را ببنديد

و در آغاز مطلب :

تصميم اخير ترامپ در وارد کردن سپاه به :"فهرست" گروههاي تروريستي !

را :"وارد" کرده بود ، يه روزيم در رابطه با :

نااميدي

خروجي ! داشت و از :

ورودي

بقول خودشون :"ذهن" ! مطلبي داشت !

در مثلا حفاظت ، پاسداري و يا مثلا نگهباني از :"ورودي" که مثلا :"غافل" از ورود :"نااميدي" به "ذهن" نشد !  

. ، قَالَ إِنِّي لَيحْزُنُنِي أَنْ تَذْهَبُوا بِهِ وَأَخَافُ أَنْ يأْكُلَهُ الذِّئْبُ وَأَنْتُمْ عَنْهُ غَافِلُونَ ، . .

خب ، حالا بعنوان مثلا :"اصل موضوع" گفتم مانعي نداره که :

تصميم اخير ترامپ در وارد کردن سپاه به "فهرست" گروههاي تروريستي !

رو :"وارد" کرده باشه ، ولي "وارد" کردن آقاي :

برتراند راسل

برا چي بود !؟ حالا با :"خروج" و "خروجي" شونم باز ! کاري ندارم ! که از در :"آشکار" خارج شدن !؟ يا :"پنهون" ي و بقولي مثلا :"قاچاق" ي ! و مثلا بقولي :"زيرآبي" ! خب از :"تنگه" ديگه ! و خودشم بقول خودشون :

پيش چشم

کي !؟ نه مثلا نيروي دريايي ارتش ! بلکه : سپاهِ ، پاسدارِ ، انقلابِ ، اسلامي !

آقا امام :"هفتم" عليه السلام فرمايشي دارن ، قبلا گفتم ، ولي شايد به اين معنا :

دوتا خروج داريم (پ) ، برا :"باطن"ي عقل يا بقول خودمون خرد (ت) .

نبوده ! خب برا :"ظاهر" شم که حاجت به بيان نداره ! مگه اينکه حواس اعضاي حسي مثلا بقول يه برنامه ي تلويزيوني:"قرار" گاه :"خاتم الانبياء" نداشته باشه ، نه فقط در :"خبر" آوردن از مثلا :"جهان" ظاهر ! بلکه با "خبر" کردنشم ! مگه اينکه همش حرف از :"ورود" به مثلا بقولي :

ذهن

باشه ! و تازه فقط ! اينم مثلا بقولي :"ديجيتال"ي آماده :"پذيرش" باشه ! فقط ! :"عدم"شم نداشته باشه ! نه حتي دوست داشتني رو ! بعنوان مثلا :

دوستدار

ش ! چه رسه به مثلا :

نااميدي !

ولو اينکه به :"خير"شم باشه ! که شايد :"أمّن يجيب" و سر بده !

بمونه تا بعد ! تا بعد يا .

-------------------------------------

زيرنويس :

الف :

اين نوشته :"نُون" خوانده مي شود .

ب :

مراجعه شود به زيرنويس (الف) در قسمت پيشين يا به تعبير ديگر قبلي .

پ :

"خوانده" مي شود : . ما ، يا ما داريم ، منجمله شما .

ت :

ما ، منجمله خردَم ، يعني خردِ من . 

-----------------------------------

بعد(ث)نوشت :

در زيرنويس (پ) گفته شد :

. ما ، يا ما داريم ، . .

بعنوان مثال در :

کربلا کربلا :"ما داريم" . .

اومده ، و بمونه که آيا مثلا داريم :

کاظمين کاظمين "ما داريم " مي آييم !؟

خب برا اينکه ديگه لازم نداره :

مشهد مشهد . .

شم ! نه اينکه :"از" ايران ! لازم نيست ! که :"متوقّف" در امام هفتم نشده اي رو برسونه ! و :

سامرا سامرا . .

شم زير زبونش پيداست ! اوني که بقول ي آقا امام حسن ثاني عليه السلام ، گفتم از :

خونه

خارج شده باشه !حتي اگه در مشهد و در جوار حرم آقا امام علي ثالث ، علي بن موسي (ج) ، عليه السلام ، باشه !

ث :

خب صبحونه نخورده بودم ! البته نه يکي دو :"لقمه" ي صبح که بقول پيامبر صل الله عليه و اله و سلم ، ستون بدنه و از خواب که پا ميشم مي زنم به بدن !

ناگفته نمونه :"صبحونه" که گفتم ، "صبحونه" تو خونه و با نون تازه اي که برا خونه خريده بودم رو ميگم ، نه مثلا صبحونه اي که سر کار بهش ميگيم :"ناشتايي" ، خب برا اينکه هنوز کاري پيدا نکردم که برم مشغول بشم ! در حاليکه فکر مي کنم بدن آماده ي کار شده باشه ! و دوران بعد عملش به پايان رسيده باشه !

ج :

قبلا گفتم که اين نام ششم از شش نام امامان است که پيامبر صل الله عليه و اله و سلم فرموده : شش نام دارن .

و برخي با استناد به همين فرمايش در امام هفتم ! توقف کرده اند ! منتها همونطور که قبلا هم گفتم ، مانند مثلا توقف در امام سوم ، صرف نظر از اينم که اسم خودشونو گذاشتن ! يا بهشون گفته ميشه :"هفت ! امامي" ، مثلا مانند :"حنفيّيون" براه خود ادامه داده اند و :"متوقف" نشده اند ! بلکه :"بدون توقّف" در امامي بوده !

حالا تا کجا !؟ تا همون جا که ازش خارج شده و خروجي داشته اند ! برا معرفت يا شناخت امامم ! و ورود امام به اونجا ! اونم نه بقولي در :"محضر" شون ! بلکه در : حضور !

خب بله برا يکيم مثلا آقاي برتراند راسل :"حضور" بهم ميرسونه !

ولي کجا !؟ تو :"خونَ"ش !؟ بقول آقا امام حسن "ثاني" عليه السلام !؟ اونوقت :"خود" چي !؟ تو "خونَ"س !؟

زير يه مثلا گنبدش !؟ اينکه هنوز در :"محضر"ه ، چه اين در "محضر" اون ، و چه اون به محضرش :"وارد" شده باشه و خانه خانه ي اون نباشه هنوز !

نه اينکه بقولي ديگه :"اين"ي نباشه ! مثل وقتي که اوني نبود و خروجي داشت اين برا اون ! بلکه اين اون و اون اين شده باشه ! نه مانند مثل :"سيمرغ" و اوني نبوده در قله ي قافشم ! و پرواز برا رسيدن به مثلا :

جمهوري مرغان بود ! خودشم جمهوري اسلامي ! و . ! و نهايتش مثلا يه شهر شدن :"هفت شهر عشق" !

و خودشم مثل که نه ! عِندِ :مدينة النّبي  

و نامشم : تمّدن اسلامي ! 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مثلا ,باشه ,اينکه ,امام ,بقول ,بقولي ,عليه السلام ,وارد کردن ,امام هفتم ,مثلا بقولي ,آقاي برتراند ,فهرست گروههاي تروريستي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فریاد قلم حجرینو | بازار آنلاین محصولات دست ساز | Hojrino دنیای وکتور مزگت بی ام ای بلاگر اخبار استارت اپی Lisa همه چیز در مورد جزیره کیش کرتين وال