حفاظت اطلاعات :

بِسْمِ اللَّهِ . ، الْحَمْدُ لِلَّهِ . بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ، وَاللَّيلِ إِذَا يغْشَى ، . ثُمَّ الَّذِينَ كَفَرُوا بِرَبِّهِمْ يعْدِلُونَ ، . .

سلام عليکم .

ضمن شب بخير به دختر خونه ، عرض شود که پس از :"دورهمي" :

پنج !

نفره اي که داشتيم و مکتوب ، يعني نوشته شده ، شد ، ضمن اينکه بجز آن دو نفري که گفتم ، از مابقي محفوظ داري ، يه زحمت ديگه هم بهت مي خوام بدم .

اخيرا مطلبي در رومه ي موسسه اي مطلب :"منتشر" شد ، که قبلا در اينجا منعکس شده و نيازي به يادآوريش نداره ! مگه اينکه بقول استادشهيد مرتضي مطهري ، در آثار بدون استثناء خوبشون ، قسم :

زاينده

اي هم داشته باشه و آن هم "زاينده" نبوده باشه ! حالا چي بوده باشه !؟ بمونه .

وَ برا کي !؟ هم ! مگه اينکه مثلا :"نازايي" از طرف :"ذکر" و :"ذاکر"ش باشه و ربطي به :"فکر" و :"فاکر" نداشته باشه ! نه اينکه اينم قسم :"وارث" ياد و يادآوري :"زاينده و نازا" و بقول مشديا :"پُرفِکَني" موروثي ادامه داشته باشه و قسم زاينده ي "فکر" يا انديشه هم عبارت باشه از :

عقل

يا خرد ! و  اينم مثل قبلي ! که از :"حفاظت اطلاعات" موقّت يادآوري شد ! به "حفاظت اطلاعات" دائم تحويل داده شود !

حالا بمونه :"اصل موضوع" که اين وسط حفاظت اطلاعات :"موقّت" چه کاره بوده ! آيا مانند مثلا چشم ، حس بينايي و قرارگاه خاتم الانبياي اينم از يه طرف ، و از طرف ديگه ذکر ، فکر و عقلم فقط وسيله ي نقليه اي بودن برا انتقال :

زاينده و مثلا نازاش !؟

که بچشم اومده !؟ و . بطور "موقت" نگهداري شده و تحويل داده شده که بطور :"دائم" ي بشه ! پس از قضاوت عقل يا خرد ! و نه حتي :"بهتر"ينش ! که در نوشته ي قبلي گذشت ، که کار عقل يا خرد اينه ! ولو اينکه بقولي : عقل ما تو چشمونم باشه !؟

خب ! برگردم به زحمتي که گفتم مي خوام بهت بدم ! و گفتم خواهرات به :"کمال" دنيايي خود رسيدن و سرشون بکار خوشونه و شايد فرصتشو نداشته باشن ، تازه تو خونه ي خودششون ، اختيارشون دست من نيست ، نه اينکه صاحب اختيار تو منم ! نه تو هم تو خونه مختاري ، خونه خودتم که بري باز تو اونم مختاري .

خب ! منتشره صرف نظر از :"خسارت" ي که بار آورده ، و خدا بخواد به وقتش به اونم ميرسم ، هرچند :"ميزان" خسارت وارده که بمونه با خداس ! جبران ناپذيرم داره تو اين دنيا ! و چه :"انسان" هاي :"شريف" !؟ خصوصا کودک ، نوجوان و جواني که ، بد نيست همين جا جهت اطلاع بعنوان مثال برنامه ي :"سمت خداي" سيماي سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران ، و خصوصا برنامه امروزش و :"فهرست" ياوران امام زمانش ! گفته باشم که ، به سمت غرب سوق که نه ! بلکه هُل داده شده ! هم بمونه ! هزينه اين هم تازه از :"جيب" عمومي پرداخت شده ، در تاسيس ، بنا و ديگر هزينه هاي مراکز علمي و پژوهشي ! و حالا بمونه مثلا برپايي مجالسي با عناوين علمي و پژوهشي ، و جوايز و هداياي ريخت و پاش شده و سفرهاي علمي و پژوهشي و بعدشم رانت هاي علمي و پژوهشي به مثلا :"قهرمانان" مدال آور مسابقات علمي و پژوهشي ، ووو ! ي رسمي و حالا غير رسميشم از "جيب" عمومي بمونه !

خب ! صرف نظر از اين ! خسارت وارده بر فقط و فقطم چشم ! را که :"منشره" وارد کرده ، ولو به چشم يه نفر از مخاطبانشم ! براورد بشه و حفظ نگهداري بشه ، فعلا بطور موقّت !

ضمن تشکر پيشاپيش از زحمتي که ميکشي ، اميدوارم که در اين کار خسارتي به حتي چشتم وارد نشه ! بقول اون :منتشره

که گويا نه تنها چشم بينا ووو ، بلکه حفاظت اطلاعات دائم مخاطبشم :"حمّال"شه ! مثل :"ناشر" فرمايش جناب اقاي :

برتراند راسل ، فيلسوف شهير انگليسي !

شب بخير دختر گلم . 

-----------------------------------

بعد نوشت ، دوم ارديبشت هزار و سيصد و نود و هشت هجري خورشيدي :

. ، أَلَمْ يعْلَمْ بِأَنَّ اللَّهَ يرَى !؟ . .

حتي اکه يکي بگويد : من مي بينم !؟

که بعنوان مثال گفته شده ! و گرنه پيش از آن ، به ويژه از راه :"لمس" گامي برداشته ! و :"گام دوم" را هم ! مگر اينکه نياز به :"عضو" ي مانند :"چشم" بينا ! نداشته باشه ! در گام :"نخستين" ! برا :

ريشه

يابي :"دانش پژوهش" ! حالا چه در اين دنيا ! و چه در دنياي قبلش ! پيش از بدنيا آمدنش از :

مادر !  

حالا مثلا : من فکر مي کنم ، پس هستم ! بمونه !

چه رسه به مثلا :"قاضي القضات" ي که بگويد : من حکم مي کنم ! و :"عدم الحکم" کردنشم بمونه !

. ، وَاصْنَعِ الْفُلْكَ بِأَعْينِنَا وَوَحْينَا وَلَا تُخَاطِبْنِي فِي الَّذِينَ ظَلَمُوا إِنَّهُمْ مُغْرَقُونَ ، . .

چشم ما !؟ وَ . !؟

دورهمي ! احمد نبودي ببيني ، شهر آزاد گشته !

عمليات مرصاد ! کرمانشاه ! اسلام آباد غرب ! و . .

شمال ! ويلا ! و . .

جنوب ! اهواز ! خانم دکتر ! آقا مهندس ! کانادا !

. ! 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : باشه ,بمونه ,اينکه ,مثلا ,حفاظت ,اطلاعات ,حفاظت اطلاعات ,حالا بمونه ,خسارت وارده ,بعنوان مثال ,تحويل داده ,حفاظت اطلاعات موقّت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Luis جراح زانو و لگن در شیراز | متخصص ارتوپد خوب در شیراز tabliqonline مجله علمي فرهنگي کبد،کلیه،معده اخبار و اطلاعات جامع سینما Mirsad واگویه های دل با "خودم"... فيبر نوري